Pridať inzerát

Java Developer pre ČSOB Poisťovňu Prešov

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2022-01-26

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ak rád kóduješ, ale nebaví ťa niekoľkokrát do roka skákať z projektu na projekt, ak hľadáš väčšiu stabilitu a máš chuť napredovať, vytvárať nové aplikácie, alebo vylepšovať tie existujúce, ponúkame ti možnosť plne sa realizovať. Zapojíme ťa do nášho kolektívu a staneš sa súčasťou tímu rozširujúceho našu SOA. Budeme spolu vytvárať API webových služieb a pripájať k nim externých partnerov. Budovať nové SPA v Angulari a microservisy v Jave. Analyzovať a konzultovať zadania s našimi biznis oddeleniami, ale aj dokumentovať existujúce dodávky a spoznávať nové technológie. Viac detailov porozprávame keď sa zastavíš. *Informácie o výberovom konaní *preveríme znalosti SQL, Javy a senioritu

*Základná mesačná mzda sa pohybuje od 1500 € brutto. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí kandidáta Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie *Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka *4 dni v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách * Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu *Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

*Vysokoškolské vzdelanie min. 1 stupeň *JAVA – pokročilý *Spring - pokročilý *SQL – mierne pokročilý *JavaScript –mierne pokročilý *SOAP/REST WS – mierne pokročilý *Angular, React – výhodou *Osobnostné predpoklady: *Komunikačné a analytické schopnosti. *Chuť učiť sa nové technológie. *Samostatnosť v rámci pridelených úloh. *Iniciatíva, aktívny prístup k riešeniu problémov, zodpovednosť, tímový duch, kreativita. *Orientácia na kvalitu práce a dodržiavanie termínov. *Schopnosť rýchlej adaptácie

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov