Pridať inzerát

Pracovník pre poštové služby

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2021-11-26

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Zabezpečovať práce spojené s preberaním, spracovaním a distribúciou doručených zásielok zahraničnej a tuzemskej korešpondencie *Zabezpečovať práce spojené s odosielaním poštových zásielok zahraničnej a tuzemskej korešpondencie *Skenovať dokumenty *Viesť osobné motorové vozidlo a v stanovených časoch zabezpečovať distribúciu pošty do/z určených lokalít v Bratislave *Vybavovať a riešiť reklamácie a inú korešpondenciu špecifického charakteru *Komunikovať s inými oddelenia / dodávateľmi pri riešení požiadaviek *Viesť štatistiky *Kontrolovať doklady a dodávať korektné podklady k fakturácii *Spravovať agendu splnomocnení

*základná mzda od 750 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta* príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine *možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny *5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania *zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS *príspevok na DDS a životné poistenie *pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*Úplné stredoškolské vzdelanie *Vodičský preukaz skupiny B *Znalosti MS Office *Prax v poštových službách alebo bankovníctve výhodou *Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov