Pridať inzerát

Brigádnik/-čka pre Odd. riadenia MicroSME segmentu

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2021-05-26
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*analýza a spracovanie dát do výstupov pre následné využitie*spracovanie prezentácii*porovnanie a mapovanie konkurencie*administrácia internej stránky*príprava návrhov textov na oslovenie klientov*zapojenie sa do projektov

*základná mzda je 5,00 €/hod*príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine*možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

*precíznosť, zodpovednosť, aktívny prístup  *analytické schopnosti/zručnosti, kreatívne myslenie výhodou*znalosť programov MS Office na pokročilej úrovni, predovšetkým Excel*znalosť anglického jazyka*brigáda vhodná pre študenta 4. ročníka

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Žižkova 11
811 02 Bratislava