Pridať inzerát

Brigáduj v ČSOB a nauč sa pracovať s dátami

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2021-05-17
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Do nášho projektového tímu, ktorý má na starosti integráciu systémov hľadáme posilu, šikovného brigádnika / brigádničku, ktorí by nám pomohli najmä pri:*exportovaní dát z rôznych zdrojových systémov a databáz*ich následnú kontrolu, úpravu a konsolidáciu*ad hoc úlohy, ktoré sa môžu objaviť pri integrácií systémov a migrovaní dát*Čo si od nás odnesieš?*získaš skúsenosť v dynamickom projektovom prostredí*zlepšíš si zručnosti v MS Excel, ktoré ti veľmi pravdepodobne pomôžu na trhu práce po ukončení štúdia

*mzda: 4,50€/hod*možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny*príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine v novej budove centrály

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

*ideálne bude ak si študentom VŠ, kompetencie získané na tejto pozícii pomôžu najviac študentom z oblasti financií, ekonómie, bankovníctva alebo IT, rozhodovať bude však tvoja šikovnosť a obľuba dát, nie názov fakulty*práca s MS Excel a Outlook ti nerobí problém

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ČSOB, a.s. odbor HR
Žižkova 11
811 02 Bratislava