Pridať inzerát

Reprezentant ČSOB Poisťovne pre Bratislavský kraj

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2021-04-13
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou úlohou bude:*prvý kontakt s klientom a zisťovanie jeho priorít*predkladanie návrhov riešenia prostredníctvom služieb spoločnosti*konzultačná činnosť, poskytovanie servisu a nadväzovanie novej spolupráce*denná práca s interným systémom ČSOB*pôsobenie pre oblasť: Bratislava, Senec, Malacky, Pezinok*Pozíciu obsadzujeme v rámci jednotlivých miest.*V našom tíme:*aktívni obchodníci zarábajú viac ako 1000 € mesačne*dokážu jeho členovia zvyšovať svoj priemerný mesačný príjem 200 € z roka na rok*pracuje 58 % kolegov už dlhšie ako 7 rokov a 38 % z nich dokonca viac ako 15 rokov*až 3 roky podporujeme nováčikov*pomáhame svojim klientom v zložitých chvíľach.*sme našli sme veľa dobrých a dlhoročných priateľov*s hrdosťou reprezentujeme značku ČSOB*máme vysokú mieru časovej slobody*máte možnosť venovať sa aj predaju hypoték*prácu je možné vykonávať v meste bydliska*Pracovný pomer je založený na zmluve o finančnom sprostredkovaní.

* Práca v silnej Finančnej skupine ČSOB / KBC*Atraktívny viac zložkový rastúci provízny systém zložený z udržiavacej provízie, výkonnostnej časti v danom mesiaci, kvartálnych a ročných bonusov*Možnosť výhry v interných súťažiach*Štedré zamestnanecké benefity Finančnej skupiny ČSOB*Možnosť získania príspevku na vlastnú kanceláriu a na technické vybavenie*Bezplatný vzdelávací systém pre váš osobný a profesionálny rozvoj*Flexibilný pracovný čas*Možnosť práce aj z domu – Home Office

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*Úplné SŠ vzdelanie*Úprimný záujem o ľudí a ich potreby* Príjemné vystupovanie*Komunikatívnosť a samostatnosť*Prax v oblasti finančného poradenstva výhodou* Finančná gramotnosť* Ochota vzdelávať sa*Bezúhonnosť

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Československá obchodná banka, a.s.
Žižkova 11
Bratislava