Pridať inzerát

HR asistent (brigádnik) pre ČSOB Bratislava

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2021-05-06
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Láka Ťa svet HR a chcel/a by si rožširovať svoje obzory v tejto oblasti? Máme pre Teba skvelú príležitosť!*Tvoja pravidelná agenda bude:*tvorba pracovných inzerátov a ich samotné publikovanie*selekcia prijatých CV, predvýber kandidátov, telefonický screening kandidátov*aktívne oslovovanie uchádzačov cez Linked In a Profesiu*organizovanie pohovorov*komunikácia s hiring manažérmi a HR konzultantmi*spoluúčasť pri výberových konaniach*práca na rozličných HR projektoch

*mzda: 4 €/hod*veselý kolektív :) účasť na poradách, pohovoroch, interných workshopoch*kvalitné zaškolenie*možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny*príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine v novej budove centrály

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*študent/-ka VŠ (ideálne 2,3,4 ročník)*MS Office*Anglický jazyk - B1*užívateľská skúsenosť s Linkedin výhodou*komunikatívnosť, časová flexibilita, zodpovednosť, kreativita, organizačné schopnosti

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti