Pridať inzerát

Brigádnik na oddelení dizajnu klientských procesov a ux

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2021-03-02
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hľadáme šikovného študenta/-tku s ktorým budeme spoločne:**Navrhovať dizajn klientskych predajných a servisných procesov pre všetky mobilné aplikácie a webové stránky ČSOB (digitálne a asistované) metódou design thinking*Vytvárať a testovať prototypy digitálnych aplikácii a webov*Navrhovať a vykonávať klientske prieskumy na miestach kde sú naši klienti (pobočky, kaviarne, u nás na centrále a podobne)*Analyzovať a mapovať stav dnešných klientskych procesov a ciest (understanding fáza) a pripravovať návrhy na ich zlepšenie*Vykonávať prieskum trhu*Zúčastňovať sa dizajn workshopov na návrh klientskych procesov ako podpora pre dizajnérov*Spolupracovať pri vývoji nových inovácií a existujúcich bankových procesov*V rámci ďalších úloh bude brigádnik/-čka spravovať CX tímový web na intranete a poskytovať tímu administratívnu podporu.*S kým a ako budeš pracovať?*S tímom ľudí ktorým záleží na tom aby sme spoločne vytvorili čo najlepší zážitok pre klienta*Sme deväťčlenný tím*Fungujeme agile riadením*Spolupracujeme s dizajnérmi zo zahraničia*Chodíme na dizajnové konferencie, webináre*Navzájom sa od seba učíme*Čo sa naučíš?*Čo to je a ako sa robí Design thinking*Ako sa robí grafický dizajn vo väčšej spoločnosti*Vytvárať klikateľné prototypy v nástroji Axure RP*Čo je to agile?*Ako sa robí UX testovanie s klientami*Spolupracovať pri vedení dizajnovacích workshopov*A mnoho iného

*Základná mzda sa pohybuje od 4,30 €/hod*Príležitosť pracovať stabilnej finančnej skupine*Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny#LI-JT

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

*Čo by si mal vedieť:**Študent minimálne 3. ročníka na VŠ*Silné analytické a logické myslenie, proklientská orientácia*samostatnosť, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť*schopnosť doťahovať úlohy a plniť ich v stanovenom čase*Microsoft Excel, Word, Powerpoint*tímovosť, flexibilita, orientácia na klienta, vytrvalosť*Základná znalosť dizajn princípov a metód (dizajn myslenie/Design thinking) je výhodou*anglický jazyk výhodou

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ČSOB, a.s.
Žižkova 11
811 02 Bratislava