Pridať inzerát

Pracovník platobných operácií pre ČSOB Bratislava

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2020-11-20

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spracovanie SEPA platobných príkazov a Súhlasov so SEPA inkasom v bankových systémoch * Overovanie pravosti podpisových vzorov klientov a zamestnancov banky * Avíza o nezrealizovaných platbách * Poskytovanie konzultácií zamestnancom pobočiek v oblasti spracovania SEPA platobných príkazov s Súhlasov so SEPA inkasom

*Základná mesačná mzda je 800€ brutto.  *Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: *Pracovné benefity: Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my! Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka 8 dní v mesiaci možnosť práce z domu pri vybraných pozíciách Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: MultiSport kartu Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum) *Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí. #LI-MJ

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ukončené stredoškolské vzdelanie * Prax a skúsenosti v oblasti bankovníctva výhodou * Zmysel pre detail, precíznosť

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ČSOB, a.s. odbor HR
Žižkova 11
811 02 Bratislava