Pridať inzerát

Asistent privátneho bankára

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 2020-10-29

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posuň sa o krok bližšie k privátnemu bankovníctvu. Staň sa pravou rukou privátnych bankárov a pomôž im v napĺňaní potrieb našich klientov.  Tvojou náplňou práce bude: *Zaisťovať spracúvanie produktov a služieb nadväzujúcich na činnosti privátnych bankárov a obsluhy privátnych klientov *Zakladať a viesť zložky klientov * Kontrolovať správnosť realizovaných transakcií *Príprava zmluvnej dokumentácie  *Práca s hotovosťou, zabezpečenie hotovostných transakcií na regionálnej pobočke Bratislava

Základná mzda od 1 000 € brutto. Pre našich klientov chceme to najlepšie – a preto hľadáme práve TEBA. Ak si spoľahlivý, pozitívne naladený, komunikatívny, rád hľadáš riešenia a dokážeš s úsmevom riešiť požiadavky zákazníka, staň sa našim kolegom a pomôž nám uspokojiť potreby klientov ČSOB. Tešíme sa na Tvoje CV. Naviac našim zamestnancom ponúkame ďalšie zaujímavé benefity: Pracovné benefity: *Vedenie nášho najvyššieho balíčka bežného účtu s cestovným poistením do celého sveta zdarma + zľavy na produkty ČSOB *Ak si prispievaš na DDS, prispejeme Ti aj my! *Ako jeden z mála zamestnávateľov Ti prispejeme na životné poistenie *Uži si 5 dní voľna naviac už po odpracovaní 1 roka * Môžeš sa zapojiť do programu „odporuč svojho kolegu“ a získať finančný bonus! *K dispozícii Ti bude aj do budúcna kariérny kouč, ktorý Ti pomôže so smerovaním Tvojej kariéry u nás *Na podporu „Work Life Balance“ poskytujeme našim zamestnancom: *MultiSport kartu * Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum) Ďalšie benefity Ti radi predstavíme na osobnom stretnutí. #LI-JP

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*Prax v oblasti bankovníctva a práci s hotovosťou *Zodpovedný a precízny prístup *Dôsledné dodržiavanie diskrétnosti

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pavle
Tel.: 0902 980 286
E-mail: poslať životopis