Pridať inzerát

Pracovník pre akceptačnú jednotku pre ČSOB Bratislava

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950 € brutto
  • Termín nástupu: 2019-08-20

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vykonávať pravidelné kontroly v oblasti akceptácie klienta (kontroly rizikovosti, ochrana pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a ochrana pred financovaním terorizmu)* *Monitorovať a analyzovať riziká v oblasti akceptácie rizikovosti klienta *Tvoriť, aktualizovať, monitorovať a analyzovať implementáciu štandardov banky v oblasti akceptácie klienta *Vykonávať poradenskú a konzultačnú činnosť zamestnancom banky v oblasti akceptácie klienta *Zabezpečovať, pripravovať, realizovať podklady, dokumenty pre pracovníkov pobočiek v oblasti akceptácie klienta *Pripravovať, realizovať návrhy, preventívne odporúčania k predchádzaniu rizík v oblasti akceptácie klienta *Pripravovať analytické výstupy, reporty, dokumenty a odporúčania pre rozhodovanie výborov banky a odboných útvarov pre oblasť akceptácie klienta *Zabezpečovať spoluprácu so štátnymi orgánmi a inými odbornými útvarmi banky v oblasti akceptácie rizikovosti klienta

*základná mesačná mzda sa pohybuje od 900 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta* *príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine *možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny *5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania *zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS *príspevok na DDS a životné poistenie #LI-MA

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie, pozícia je vhodná pre absolventov bez praxe* *prax v oblasti compliance, posudzovaní rizikovosti klienta či ochrany osobných údajov, vo finančnej inštitúcii je vítaná* *znalosť anglického jazyka *zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť *analytické a koncepčné myslenie *znalosť MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Československá obchodná banka, a.s.
Michalská 18
815 63 Bratislava