Špecialista pre zmluvnú dokumentáciu pre právnické subjekty pre ČSOB – zástup za MD/RD Zástup za materskú dovolenku

ČSOB Finančná skupina

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € brutto
  • Termín nástupu: 2019-10-02

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*tvorba zmluvnej dokumentácie pre úverové produkty kontrola podmienok čerpania, otváranie úverových účtov, čerpanie úverov *správa úverovaných klientov a vkladanie dát týkajúcich sa úverových produktov do bankových informačných systémov a SW aplikácii *príprava čistopisov úverových a zabezpečovacích zmlúv *kontrola vecnej a obsahovej správnosti a kompletnosti predkladaných dokladov pre tvorbu zmluvnej dokumentácie a pre vstup do bankových informačných systémov *zabezpečenie účtovných a neúčtovných vstupov do bankových informačných systémov a SW aplikácií *zabezpečenie správy úverovej angažovanosti zvereného portfólia klientov *Pozícia vhodná aj pre absolventa

*základná mzda od 900 EUR brutto *príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine *možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny *5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania *zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS *príspevok na DDS a životné poistenie *pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-LD

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

*vysokoškolské, popr. stredoškolské vzdelanie - obchodná akadémia výhodou *prax v oblasti úverov vítaná *znalosť práce s PC (WORD, EXCEL, OUTLOOK) *pasívna znalosť anglického jazyka *komunikatívnosť *tímovosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť *vysoké pracovné nasadenie

ČSOB Finančná skupina ponúka bankové služby, poistenie, stavebné sporenie, investovanie, dôchodkové zabezpečenie, leasing, factoring a iné.
Materskou spoločnosťou a hlavným akcionárom ČSOB Finančná skupina je belgická KBC, ktorá je jednou z najvýznamnejších bankopoisťovní v západnej Európe.
Zamestnáva vyše 50 000 zamestnancov a obsluhuje 12 miliónov klientov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Žižkova 11
811 02 Bratislava