Pridať inzerát

Vodič / skladník

CS FRUIT s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 300 EUR/mesiacmesačné prémie, vianočný príplatok
  • Termín nástupu: 1.8.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dovoz nakúpeného tovaru , rozvoz tovaru 50 %, práca v sklade ovocia a zeleniny 50%.

Po dohode: firemné auto na dovoz do zamestnania, alebo príspevok na PHM,

Informácie o výberovom konaní

pracovná doba po-pia 4:30 - 13:00
víkendové služby 2x mes./ so-ne 4-8 hod za príplatok

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť,dochvíľnosť,zdravotná spôsobilosť.

Obchodná spoločnosť,malá , čiastočne rodinná firma, ktorá pôsobí už 27 rokov na trhu. V pracovnej náplni máme zásobovanie rôznych druhov prevádzok ovocím a zeleninou, dovoz a rozvoz v rámci Nitrianskeho kraja a severného Maďarska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov