Pridať inzerát

Administrátor logistiky

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy, 13.plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denná komunikácia so zákazníkmi a dopravcami pri organizovaní dodávok
• Podpora s prípravou objednávok a výjazdov na základe odvolaní zákazníkov, príprava
príjmu tovaru, dobropisu, manuálnych dodacích listov,
• Organizovanie medzi skladových pohybov FG do externých skladov,
• Monitorovanie množstva a kvality prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru do určených
skladovacích priestorov / skladov.
• Počty cyklov hotových výrobkov, zvitkov, obalového materiálu, náhradných dielov,
chemikálií a iných surovín,
• Aktualizácia logistických postupov, príprava vizuálnych pomôcok a ďalších kvalitných
podkladov pre katedru,
• Tvorba správ podľa požiadaviek,
• Podpora materiálového kontrolóra s plánovaním vratných obalov a sledovaním pohybov
materiálov PKG,
• Podpora plánovača výroby s plánovaním liniek, komunikáciou so zákazníkom, údržbou
systému,
• Podpora supply chain manažéra

- veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
- príplatky za cestovné
- dochádzkový bonus
- stravný lístok v hodnote 4,-EUR
- príspevok do 3. piliera nad rámec zákona
- vzdelávacie programy
- Cafeteria Benefity
- karta Multisport
- zľavy u rôznych partnerov a prevádzok

Zašlite nám prosím Váš životopis v angličtine. Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Logistika - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Orientácia na zákazníka / obchodné povedomie
• Tímový hráč - s dobrými medziľudskými a vyjednávajúcimi
schopnosťami
• Orientácia na neustále zlepšovanie

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2010. S výrobnou kapacitou vyše 2 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kechnec 293
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Kondrot
E-mail: poslať životopis