Pridať inzerát

Účtovník - Asistentka na účtovnom oddelení

CROWN Bevcan Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy (do 10%), dochádzkový bonus, príspevok na cestovanie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na pozíciu Asistent na účtovnom oddelení, ktorý bude zodpovedný za:

• Vykonávanie rôznych administratívnych činností v súvislosti s evidenciou a archiváciou
účtovných dokladov
• Príprava výkazov, zostáv a súhrnných informácií pre nadriadených pracovníkov
• Ovládanie účtovania podľa platných účtovných princípov a štandardov na základe princípu
včasnosti a presnosti účtovania

- Variabilná zložka mzdy
- Stravný lístok v hodnote 4.00,-EUR
- Kompenzácia cestovných nákladov
- Dochádzkový bonus
- Príspevok do 3.piliera nad rámec Zákona
- 13. plat ( po 24 mesiacoch)
- Možnosť preplácania nadčasov
- Príspevok na teambuilding
- Vianočné darčekové poukážky
- Karta Multisport
- Cafeteria Benefity
- Zamestnanecké zľavy u našich partnerov

V prípade záujmu posielajte životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania.
Pozícia je obsadzovaná na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie ekonomického zamerania
• Pokročilá úroveň anglického jazyka slovom aj písmom
• Microsoft Office - Word, Excel, Outlook, Internet;
• Analytické myslenie so zmyslom pre detail
• Komunikačné schopnosti
• Samostatnosť
• Flexibilita

Spoločnosť Crown Bevcan Slovakia, s.r.o postavila svoj prvý závod na výrobu nápojových plechoviek na Slovensku v Priemyselnej zóne Kechnec, v roku 2010. S výrobnou kapacitou vyše 2 miliardy plechoviek ročne je závod jedným z najmodernejších.

Crown Holdings je americkou korporáciou a patrí ku jednej z najväčších spoločností v oblasti obalov na svete.
Skupina Crown Holdings je vedúcim producentom baliacich produktov pre spoločnosti na celom svete. Vyrába široké portfólio kovových obalov pre potraviny, pochutiny, produkty osobnej a domácej starostlivosti, ako aj priemyselné produkty a kovové uzávery. Koncern prevádzkuje vyše 140 závodov v 42 krajinách sveta, kde zamestnáva viac ako 20-tisíc ľudí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kechnec 293
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Kondrot
E-mail: poslať životopis