Pridať inzerát

Zmenový majster

Cromwell a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lamačská cesta 22, 841 03 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiacod 900 EUR + osobné ohodnotenie 25% + príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky a organizačne zdatného kolegu, so zmyslom pre tímovosť, ktorý bude riadiť pracovnú zmenu cca 10 ľudí v podmienkach polygrafickej výroby.
Náplň práce:
- rozdeľovanie pracovných povinností, tak aby bola zabezpečená plynulá prevádzka výroby
- kontrola práce a výkonnosti zamestnancov
- hodnotenie práce a výkonnosti zamestnancov
- kontrola kvality a presného množstva všetkých vstupných a výstupných materiálov
- kontrola technického stavu zariadení na zverenom úseku
- vedenie potrebnej dokumentácie k riadeniu výroby

- zmluva na dobu NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
- po vzájomnej dohode možné zabezpečenie UBYTOVANIA na náklady zamestnávateľa
- osobné mzdové ohodnotenie, platový rast v závislosti od zručností a schopností
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách)
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa
- príspevok zamestnávateľa na stravu nad minimálne limity
- rekreačný príspevok v súlade s aktuálne platnou legislatívou
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky)
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať emailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá, z časových dôvodov však nie je možné odpovedať všetkým kandidátom.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafické, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- NUTNÉ manažérske a organizačné schopnosti, schopnosť jednať s ľuďmi
- technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- zodpovednosť, dochvíľnosť, samostatnosť
- čistý register trestov
- skúsenosti s riadením kolektívu minimálne 5 osôb
- VÝHODOU strojárske alebo technické vzdelanie a prax v polygrafii
- práca v zmennej prevádzke vrátane víkendov (práca systémom tzv. krátky a dlhý týždeň, aj nočné zmeny)

Cromwell a.s.

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko - distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb.

Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Sme slovenská spoločnosť poskytujúca nasledovné služby:
- Hybridná pošta, adresné a neadresné doručovanie zásielok do schránok na celom území Slovenska
- Personalizovaná tlač transakčných a transpromo dokumentov
- Paper-wrapping (obálkovanie) a fóliovanie
- Kompletný outsourcing spracovania dokumentov
- Dataprocesing & datalayouting, Datamining

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov