Pridať inzerát

Vedúci kameňolomu, Mníchova Lehota

CRH (Slovensko) a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mníchova Lehota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600€ základná mzda + 12% ročná maximálne dosiahnuteľná variabilná zložka + 13.plat (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizovať a operatívne riadiť tažbu a expedíciu kameniva v súlade s technologickými predpismi, pracovnými postupmi, príslušnou legislatívou, internými predpismi a pokynmi nadriadeného.
  • Rozpisať plán ťažby,organizáciu smien, kontrola plnenia plánov  ťažby.
  • Zodpovednosť  za  dodržiavanie BOZP, Dodržiavať BP 29/1988 Zb, protipožiarne ochrany, nulová úrazovosť.
  • Mesačné hodnotenie pracovníkov a príprava mzdových podkladov.
  • Denné kontroly technologických liniek a ťažobných priestorov.
  • Spolupracovať pri tvorbe plánov  spotreby materiálov palív a energií a zabezpečovať ich dodržanie.
  • Kontrolovať zamestnancov cudzích organizácií pri dodávateľských prácach
  • Vystavuje požiadavky na nákupy materiálu a služieb.

  • Variabilná zložka mzdy
  • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
  • Príplatky nad rámec zákona
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Dovolenka navyše v zmysle kolektívnej zmluvy
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

  • SOU technické s maturitou, resp. vysokoškolské vzdelanie s banským zameraním
  • Prax ako vedúci lomu minimálne 3 roky
  • Oprávnenie vedúceho likvidácie havárií
  • Oprávnenie vedúceho lomu s ročnou ťažbou viac ako 500 tis ton.
  • Organizačné schopnosti
  • Silná orientácia na leadership
  • Vodičský preukaz typu B
  • Spoľahlivosť
  • Zodpovednosť
  • Orientácia na tímovú spoluprácu

Spoločnosť CRH (Slovensko) so sídlom v Rohožníku pôsobí na Slovensku od augusta 2015, keď nadobudla aktíva spoločnosti Holcim (Slovensko) a.s., najvýznamnejšieho výrobcu cementu a spojív na slovenskom trhu s dlhoročnou históriou.

Pod CRH (Slovensko) a.s. patria aktuálne cementárne v Rohožníku a v Turni nad Bodvou, sieť betonární a štrkovní po celom Slovensku, spoločnosť ecorec,s.r.o., najvýznamnejší výrobca alternatívnych palív na trhu, a prepravná spoločnosť Transplus, s.r.o.

Skupina CRH je popredný svetový výrobca stavebných materiálov. Svoj pôvod má v Írsku, pričom pôsobí v 37 krajinách sveta, kde zamestnáva viac než 90.000 ľudí. Je najväčším výrobcom stavebných materiálov v severnej Amerike a treťou najväčšou spoločnosťou svojho druhu vo svete.

Spoločnosť CRH stavia svoju obchodnú stratégiu na hodnotách trvalo udržateľného rozvoja, trvalom raste a rozvoji inovácií. Za svoje úspechy vďačí spoločnosť svojim zamestnancom a jej cieľom je prilákať tie najlepšie talenty z rôznych oblastí. CRH sa svojou personálnou politikou usiluje byť zamestnávateľom prvej voľby vo všetkých krajinách, kde pôsobí.

V CRH podporujeme aj inklúziu a diverzitu, ktoré sú podstatnou súčasťou našej firemnej kultúry.

Viac informácií nájdete na stránke www.crhslovakia.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Turňa nad Bodvou 654
044 02 Turňa nad Bodvou