Práca SME SME.sk

Operátor výroby

CREZAR, s. r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: J.Jonáša, 84302 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 1050 EUR /mesiac
  • Termín nástupu: DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre najväčšiu NEMECKÚ automobilku v Bratislave-DNV.

Príspevok na ubytovanie, záloha mzdy vyplácaná 2 x mesačne vo výške vždy 150€,motivačný BONUS po 7.odpracovaných dňoch vo výške 300€(jednorázovo) následne po troch mesiacoch 200€ (jednorázovo) k platu dochádzkový bonus,stravovanie v závodnej jedálni za zvýhodnených podmienok,
príplatok za prácu na poobednej a nočnej zmene, koordinátor k dispozícii denne.Zabezpečené pracovné oblečenie.Príplatok za ovládanie cudzieho jazyka. Kariérny a hlavne platový postup.Uplatňovanie kolektívnej zmluvy ktorá nedovoľuje klesnúť pod stanovené mzdové podmienky. Sociálne zabezpečenie a istota v stabilnej firme.
Možnosť práce nadčas. Možný prechod do kmeňového stavu. Dlhodobá práca pre TOP automobilku na Slovensku.

Ponúkaná práca pre prácechtivých ľudí do automobilového priemyslu!
Príspevky,príplatky,stravné lístky,príspevok na dochádzku,nadčasy,zálohy a v osobnom voľne možné brigády exkluzívne pre našich pracovníkov. Maximálna starostlivosť koordinátora počas celej doby umiestnenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčšia NEMECKÁ automobilvá spoločnosť na Slovensku!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, chuť pracovať a učiť sa.
Pozícia je vhodná aj pre uchádzača BEZ PRAXE!!!
Budete komplet zaučený v tréningovom centre pred zaradením do práce.

Personálna agentúra ADZ CREZAR - Vaša vstupná brána do automotive.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ul. Ľudovíta Fullu 9/A
841 05 BRATISLAVA