Pridať inzerát

Účtovník/Účtovníčka

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poštová 3, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacpodľa skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: podľa možností kandidáta
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti a správa účtovnej agendy, dane
- zabezpečovanie účtovných a daňových operácií podľa platných štandardov a v súlade s platnou legislatívou
- manažment pohľadávok a záväzkov
- príprava a zostavovanie daňových priznaní k DPH, štatistických výkazov
- zodpovednosť za hlavnú knihu, príprava mesačných uzávierok a ročnej závierky, inventarizácie
- práca v programoch definovaných spoločnosťou
- príprava účtovných a ekonomických podkladov

- práca v stabilnej slovenskej developerskej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- flexibilný pracovný čas
- balíček benefitov pre zamestnancov bude komunikovaný vybraným kandidátom

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí vybraní kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom. Životopisy prosím posielajte na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo, Financie alebo príbuzné odbory

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie ekonomického smeru výhodou
- Minimálne 3 roky praxe v účtovníctve
- Znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
- Prax v programe Omega výhodou

Významný medzinárodný hráč s dynamickým imidžom v oblasti komplexných podnikateľských riešení a developmentu nehnuteľností. Od svojho vzniku v roku 1992 spoločnosť CRESCO REAL ESTATE realizovala mnoho úspešných developérskych projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa CRESCO REAL ESTATE stalo významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi veľkými projektmi, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy bývania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov