Pridať inzerát

Manažér Klientskych zmien

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žltá 2a, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacPodľa skúseností a kvalifikácie kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a návrh rozsahu klientskych zmien: špecifikácie štandardov a nadštandardov, základných cenových hladín materiálov a prác nadštandardov ako aj rozsahu povoľovaných dispozičných klientskych zmien

- Koordinácia tendrového procesu:
o príprava tendrových podkladov pre remeslá, ktoré sú klientskymi zmenami dotknuté
o manažovanie a vyhodnotenie výberového konania

- Koordinácia prípravy katalógu ponúkaných štandardov a nadštandardov, komunikácia s interiérovým štúdiom zodpovedným za prípravu katalógu

- Nastavenie procesu klientskych zmien so zhotoviteľom stavby a jeho subdodávateľmi

- Spracovanie a príprava manuálu klientskych zmien a vzoru formulára klientskych zmien

- Koordinácia celého procesu klientskych zmien individuálnych klientov (vlastníkov bytových a nebytových priestorov) s cieľom výberu, ocenenia, zabezpečenia úhrady a zadania realizácie klientskej zmeny v zmysle Manuálu klientskych zmien

- Zabezpečenie dodržiavania lehôt stanovených v Manuáli klientskych zmien,

- Spracovanie Zmenových listov
- Koordinácia zrealizovania dodatkov ku ZoBKZ (zmluva o budúcej kúpnej zmluve) t.j. spoluzodpovednosť za zabezpečenie a podpísanie Dodatkov ZoBKZ týkajúcich sa klientskych zmien v úzkej súčinnosti s oddelením predaja

- Koordinácia kontroly platieb zo strany klientov vr. platieb za spracovanie realizačnej dokumentácie

- Spoluzodpovednosť a súčinnosť pri kontrole správnosti zrealizovania klientskych zmien,

- Súčinnosť pri riešení reklamácií nesprávne alebo nekorektne zrealizovaných klientskych zmien

- Možnosť profesionálnej sebarealizácie a rozvoja v profesionálnej spoločnosti zaoberajúcej sa developmentom a riadením stavebných projektov
- Získanie top know-how v oblasti riadenia stavebných projektov a jeho praktická aplikácia
- Možnosť kariérneho rozvoja a postupu na iné pozície v rámci spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas
- Ostatné (budú komunikované vybraným uchádzačom)

Životopisy a motivačné listy posielajte v slovenskom jazyku na filipova@cresco.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná Fakulta, Fakulta Architektúry

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Cadkon - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na podobnej pozícií výhodou nie však podmienkou
- Stavebno/technické znalosti
- Proklientsky prístup
- Komunikatívnosť
- Zameranosť na detail, samostatnosť

Významný medzinárodný hráč s dynamickým imidžom v oblasti komplexných podnikateľských riešení a developmentu nehnuteľností. Od svojho vzniku v roku 1992 spoločnosť CRESCO REAL ESTATE realizovala mnoho úspešných developérskych projektov. Hoci väčšina z nich je lokalizovaná v Bratislave, spoločnosť postupne rozširuje svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska a do zahraničia. Za roky svojej existencie sa CRESCO REAL ESTATE stalo významnou a rešpektovanou spoločnosťou podpísanou pod odvážnymi veľkými projektmi, ktoré menia tvár hlavného mesta a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy bývania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CRESCO REAL ESTATE a.s.
Poštová 3
811 06 Bratislava