Otvárame novú pobočku! Pridaj sa k nám do tímu a staň sa súčasťou infolinky Orange

CreditCall, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 765 EUR/mesiacŠtartovacia mzda je 765 €, ku ktorej sa pripočíta variabilná časť mzdy, ktorej výška záleží na Tvojej šikovnosti, avšak nie je zhora ohraničená
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v call centre, príp. na obdobnej pozícii? Si ambiciózny/a? Rád/rada telefonuješ? Si komunikatívny/a? Ak si odpovedal/a na naše otázky áno, si na správnom mieste!

Staň sa naším kolegom, ktorý bude prijímať hovory na zákazníckej linke Orange priamo z pohodlia domova!

ČO BUDE TVOJOU ÚLOHOU?
- Pomôžeš riešiť všetky požiadavky zákazníkov a podáš im pomocnú ruku pri riešení rôznych situácií a problémov
- Vyčaríš úsmev na tvárach niekoľkých spokojných zákazníkov
- Svojím aktívnym prístupom budeš prispievať k zvyšovaniu spokojnosti našich klientov a zlepšovaniu ich zákazníckeho zážitku

AKO TO U NÁS FUNGUJE?
- Pre zákazníkov sme k dispozícii od 7:00 do 22:00 v dvoch zmenách
- Prácou cez víkend alebo v noci si vieš tiež pekne navýšiť mesačnú mzdu
- Home office nám nie je cudzí, u nás si užiješ aj "pyžamovú" kanceláriu

- Hneď v úvode na Teba čaká školenie zamerané na informácie o spoločnosti, procesoch, produktoch, prácu so systémami a komunikáciu,
- Prácou na svojich schopnostiach u nás zaboduješ. Za tvoju šikovnosť ťa odmeníme cez variabilnú zložku mzdy,
- Organizujeme spoločné teambuildingy, aby sme sa všetci poznali
- Dochádzkový bonus až do výšky 280€ ročne,
- Platenú dovolenku v deň tvojich narodenín (deň voľna navyše),
- Odmenu za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň rok,
- Vianočný bonus: 15% zo zisku spoločnosti rozdelený medzi zamestnancov podľa zásluh a odpracovaných hodín,
- Našim kolegom a kolegyniam prispievame na stravu príspevkom nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Prax v call centre alebo na obdobnej pozícii nutná.
Podmienkou úspešného prijatia je bezúhonnosť, slovný prejav bez rečových vád a užívateľská znalosť práce na počítači.

Sme slovenská spoločnosť s 11-ročnou históriou.

Tvoríme menšie pobočky s rodinnou a priateľskou atmosférou. Realizujeme projekty pre banky, poisťovne a iných významných klientov. Je to o ľuďoch a pre ľudí.
Práca u nás Ti rozšíri všeobecný rozhľad, komunikačné zručnosti a talent, počítačové zručnosti, prezradíme Ti tajomstvo asertívneho správania, naučíme Ťa správne klásť otázok a pohotovo reagovať na akúkoľvek, aj nepríjemnú odpoveď. U nás máš možnosťou kariérneho rastu alebo Ti pomôžeme kariéru naštartovať od začiatku.

Staň sa súčasťou tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Samadi
E-mail: poslať životopis