Pridať inzerát

Manažérka/manažér publicity projektov

Creative Industry Košice, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kukučínova, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažérka/manažér publicity projektov je súčasťou Oddelenia marketingu & PR a súčasne úzko spolupracuje s manažérmi projektov a aktivít organizácie. Má na starosti marketingovú komunikáciu domácich a medzinárodných projektov. Zodpovedá za prípravu, publikovanie a aktualizáciu textov k projektom (v slovenskom a anglickom jazyku) na základe zadania projektového manažmentu a spravuje ich webové stránky. Vytvára textový a grafický obsah na sociálne siete, do newslettrov a otvorených výziev. Plánuje, nastavuje a vyhodnocuje platené kampane v sociálnych sieťach.

Kreatívna, dynamická a zodpovedná práca
Mladý a priateľský kolektív
Možnosť organizovať si pracovný čas (flexibilný pracovný čas, možnosť využívať prácu z domu)
Účasť na podujatiach (Art & Tech Days, konferencie, workshopy, vlastné teambuildingové aktivity)
Materiálne benefity (výpočtová technika, potrebné softvérové vybavenie)

Ak Vás táto ponuka oslovila, pošlite svoj životopis a motivačný list na office@cike.sk najneskôr do 30.6.2021.
Naše personálne oddelenie bude kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú zodpovedať kritériám výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1+

VZDELANIE A PRAX
Ukončené VŠ vzdelanie 1.stupňa
Výborná znalosť slovenskej gramatiky a štylistiky
Výborná úroveň angličtiny slovom aj písmom
Vzdelanie v odbore masmediálna komunikácia, marketing, marketingový manažment výhodou
Predošlá skúsenosť na marketingovom oddelení kultúrnej inštitúcie alebo grantovej agentúry výhodou

ZNALOSTI A ZRUČNOSTI
Podmienkou je ovládanie aplikácií a programov na užívateľskej úrovni:
Facebook Business Manager
Canva
Mailchimp
Google Forms, Typeform
Google Suite, Google Analytics
Wordpress
MS Office
Skúsenosti s programami balíka Adobe Creative Cloud (Illustrator, Photoshop, Indesign) výhodou

Ďalšie zručnosti
Schopnosť spravovať sociálne siete (Facebook, Instagram, LinkedIn), riadiť a vyhodnocovať platené kampane na vysokej úrovni
Schopnosť tvoriť kvalitný obsah (články, rozhovory, príspevky na sociálne siete)
Schopnosť na základe podkladov (v anglickom jazyku) pochopiť tému a spracovať kvalitný výstup pre cieľovú skupinu
Skúsenosť s písaním marketingových stratégií pre lokálne, národné a medzinárodné projekty výhodou

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
Priateľská povaha a proaktívny prístup
Schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu
Dôslednosť a dôraz na kvalitu výsledkov
Time manažment a schopnosť efektívne pracovať pod tlakom
Analytické myslenie

INÉ POŽIADAVKY
Záväzok k napĺňaniu vízie Creative Industry Košice
Záujem o témy kultúry, kreatívneho priemyslu a wellbeingu
Záujem o nové trendy v marketingovej komunikácii, reklame a grafickom dizajne
Cit pre estetiku a dizajn
Medzinárodné kontakty a skúsenosti výhodou

Creative Industry Košice, n.o. (CIKE) sa zaoberá podporou a rozvojom kultúrneho a kreatívneho priemyslu. Vyhľadávame a podporujeme talenty, poskytujeme vzdelávacie, networkingové a pracovné príležitosti, čím prispievame k udržateľnému mestskému rozvoju. Máme za sebou úspešné projekty ako Európske hlavné mesto kultúry ‒ Košice 2013, zastupujeme mesto v Sieti kreatívnych miest UNESCO v oblasti mediálneho umenia, realizujeme domáce a zahraničné rezidencie a rozvíjame medzinárodné spolupráce. Organizujeme festival mediálneho umenia a digitálnej kultúry Art & Tech Days a máme na starosti obsahovú náplň aktivít projektu Košice 2.0.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kukučínova 2
040 01 Košice