Pridať inzerát

Zámočník, servisný technik zdvíhacích zariadení

CRALIF, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skúsených technikov, mechanikov, zámočníkov, opravárov ale aj menej skúsených pracovníkov, ktorým vieme zabezpečiť potrebné zaškolenie a prax. Práca spočíva v pravidelných činnostiach na zdvíhacích zariadeniach (ZZ) v Púchove a okolí (cca 80%) ale taktiež servisné výjazdy v rámci celej SR i ČR (20%). Ide najmä o:
-opravy priemyselných žeriavov, výťahov, zdvíhadiel resp. iných ZZ
-pravidelné prehliadky, údržba, nastavenia a premastenia
-rekonštrukcie a modernizácia ZZ
-práca vo výrobnom procese a montáž u zákazníka...

-motivačné a výkonnostné odmeny
-náhrady za prac.pohotovosť a nadčasy nad rámec zákona
-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
-príspevok na stravovanie nad rámec zákona
-bezplatné získanie resp.obnova oprávnení-vodič VZV, práca vo výškach, vodič plošiny, žeriavnik, viazač
-odborné vzdelávanie a školenia
-športové a voľnočasové aktivity...

Prosíme uchádzačov, aby si ponuku dôkladne preštudovali a svoje životopisy zasielali iba v prípade, ak im budú vyhovovať všetky podmienky. Svoje životopisy zasielajte výlučne mailom na:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve aj samostatne, ochota pracovať nadčas, na druhej zmene a občas aj cez víkend.

Spoločnosť CRALIF, s.r.o. je na trhu od roku 1998. Vznikli sme ako servisná organizácia zdvíhacích zariadení vo veľkej púchovskej spoločnosti. Komplexnému servisu žeriavov, výťahov, kladkostrojov, manipulačných zariadení, bránových systémov a ďalších ZZ sa venujeme naďalej prostredníctvom našej Púchovskej prevádzky. V roku 2015 vznikla naša projekčno výrobná prevádzka v Dubnici nad Váhom, kde sme počas 6-tich rokov navrhli, naprojektovali a vyrobili už viac ako 200 priemyselných žeriavov a zdvíhadiel. Našimi partnermi sú hlavne veľké a stabilné spoločnosti z gumárenského, strojárskeho a stavebného priemyslu v SR ale aj v blízkom zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov