Pridať inzerát

Technológ strojárskej výroby

CPS components s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická ulica 4393/5, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacnástupný plat v závislosti od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie CNC strojov
- zostavovanie vhodnej strojovej kapacity pre obrábanie
- výber nástrojov pre diely
- tvorba nástrojových plánov a pracovných postupov
- tvorba a optimalizácia NC programov pre obrábacie stroje, hlavne v riadiacom systéme FANUC
- aktualizácia a nastavovanie obrábacích časov - vypracovanie a aktualizácia noriem práce
- spolupráca s oddelením kvality na tvorbe PPAP - dokumentácia pre nové výrobky
- spolupráca s oddelením logistiky na vyvážení strojových kapacít
- práca v programe SAP

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- možnosť osobnostného a pracovného rastu
- práca v dobrom kolektíve

Hľadáme človeka, ktorý už v predchádzajúcej práci na pozícii kvality dosiahol preukázateľné výsledky a má záujem ďalej sa rozvíjať. Naša spoločnosť plánuje tento rok certifikáciu IAFT 16949:2016, preto hľadáme do svojho tímu posilu.
Ak máte záujem o pozíciu, zašlite prosím Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-základné vedomosti o analytických technikách
-skúsenosti s čítaním a kreslením technických výkresov
-kreslenie 3D(SolidWork)

Silne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická ulica 4393/5
974 01 Banská Bystrica