Pridať inzerát

Vedúci údržby - CNC obrábanie

CPS components s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická ulica, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacnástupný plat závisí od schopností a kvalifikácie kandidáta, dochádzkový bonus 50 €, preplácanie nadčasov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba strojov a zariadení
- zisťovanie, analýza a odstraňovanie porúch na strojoch a zariadeniach- CNC stroje (centrá a sústruhy) s riadiacim systémom Fanuc
- údržba prevádzky a činnosti s tým spojené
- nákup, objednávanie materiálu a náhradných dielov

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- výber z teplého jedla alebo možnosti nabitia stravovacej karty
- mesačný dochádzkový bonus
- vernostný bonus za každé tri odpracované roky

Žiadosť a životopis poslať na uvedenú e mail adresu. Vybraní uchádzači budú prizvaní na osobný pohovor .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prevádzkový zámočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť,
- skúsenosti a prax na obdobnej pozícii,
- veľkou výhodou je skúsenosť s údržbou CNC strojov,
- znalosť systému FANUC,
- spoľahlivosť, flexibilita v pracovnej dobe

Silne rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel/poľnohospodárske a cestné mechanizmy/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov