Pridať inzerát

Recruiter

CPM International Telebusiness SLU

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 euro v hrubom a ďalej v závislosti od skúseností. Pri skátenom uväzku ponúkame od 5 euro za odpracovanú hodinu.
  • Termín nástupu: 25th July 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CPM International je outsourcingová spoločnosť, ktorá poskytuje služby popredným svetovým značkám, ako sú napríklad Dyson, Harley Davidson, Colgate a mnoho ďalších.

Nedávno sme otvorili nové kontaktné centrum v Bratislave a do nášho Recruitment tímu hľadáme šikovného recruitera alebo študenta alebo študentku na pozíciu Recruiter. Ak je práca s ľuďmi tvojou vášňou a momentálne si hľadáš zmysluplnú a dlhodobú prácu vo svete medzinárodného recruitmentu, neváhaj nám poslať tvoj životopis.

Čo bude náplňou tvojej práce?

- Kontaktovať potenciálne vhodných kandidátov s ponukou práce pre našu spoločnosť a zároveň si overiť, či nám vyhovujú ich jazykové znalosti a prípadne ďalšie požiadavky v závislosti od konkrétnej ponúkanej pozície
- Plánovať pracovné pohovory
- Využívať sociálne a pracovné networkingové stránky na inzerciu našich voľných pozícií a na nájdenie nových kandidátov
- Používať interné nástroje a programy na správu a aktualizáciu databázy uchádzačov
- Administratívne podporovať tvojho priameho nadriadeného a iných členov recruitment tímu
- Pomáhať pri organizácii veľtrhov práce
- Spolupracovať na ďalších zaujímavých projektoch

Ako prebehne tvoje zaučenie?

Staneš sa súčasťou skúseného medzinárodného tímu recruiterov pracujúceho z troch rôznych európskych krajín – Slovenska, Spojeného kráľovstva a Španielska. Do našich procesov a systémov ťa zaučíme nielen na začiatku – kedykoľvek budeš potrebovať s niečím pomôcť, vždy ti niekto z nás podá pomocnú ruku. V CPM totižto veríme v rozvoj mladých talentov od prvého dňa.

Ako úspešný kandidát alebo kandidátka by si mal/ mala spĺňať tieto požiadavky:
- Mať skúsnenosti v oblasti náboru zamestnancov alebo chcieť sa vzdelávať a naberať skúsenosti v oblasti recruitmentu
- Mať veľmi dobrú znalosť angličtiny na úrovni minimálne C1 (alebo ekvivalentne) v hovorenej aj písanej forme. Každý ďalší európsky jazyk je obrovskou výhodou, nie však podmienkou
- Ovládať prácu v prostredí MS Office
- Mať silné komunikačné schopnosti, zvedavú osobnosť orientovanú na ľudí a pozitívny prístup k práci
- Byť schopný pracovať autonómne , ale zároveň vedieť spolupracovať a podporovať tím pri dosahovaní našich spoločných cieľov

Ešte ste o nás nepočuli?

Hoci spoločnosť CPM International vznikla v Spojenom kráľovstve pred viac ako 100 rokmi, na Slovensku sme ešte stále noví. Našu kanceláriu v Bratislave sme otvorili koncom roka 2021 a momentálne máme už viac ako 140 zamestnancov 16 rôznych národností. Pre viac informácií o nás klikni na: https://www.cpm-int.com/

Tvoj záujem nás veľmi teší. Určite nám pošli tvoj životopis a čoskoro ťa budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu a tvojich prípadných otázok.

CPM International nediskriminuje na základe rasy, vierovyznania, farby pleti, etnickej príslušnosti, národnosti, náboženstva, pohlavia, sexuálnej orientácie, rodového vyjadrenia, veku, výšky, hmotnosti, fyzických alebo duševných schopností, statusu veterána, vojenských povinností alebo rodinného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

O nás:

V CPM vytvárame stratégie v oblasti cieleného predaja, marketingu a služieb zákazníkom. Premyslene ich ponúkame presne tam a vtedy, kde vieme oplyvniť našich klientov, zákazníkov a nakupujúcich. Dnes sme lídrom v rozmanitom a inkluzívnom pracovnom prostredí. Zamestnávame vyše 3 000 ľudí, hovoríme viac ako 26-mi jazykmi a poskytujeme špičkové riešenia služieb zákazníkom na 71 trhoch.

Veríme, že v komunitách kde pôsobíme, meníme ľudské životy k lepšiemu. Úspech CPM tvoria naši kolegovia (zamestnanci) a kultúra zapísaná vo firemnej
DNA: We Care, We're Curious, We Achieve Together - We are People People.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov