Pridať inzerát

Špecialista mzdového oddelenia

CPM International Telebusiness SLU

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac• Plne hradený príspevok na stravu vo výške 5€ na deň (približne 100€ mesačne, podľa počtu odpracovaných dní) • Príspevok na dochádzanie do kancelárie 50€ mesačne
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa vyznáte v zákonníku práce, máte prax s prípravou podkladov pre spracovanie miezd alebo a ste komunikatívny typ s dobrými organizačnými schopnosťami, ste tu správne.

Do nášho nového tímu hľadáme skúseného a schopného človeka, ktorý bude pôsobiť ako spojka medzi zamestnancami spoločnosti a externou účtovnou spoločnosťou.

Medzi vaše hlavné úlohy budú patriť najmä:

• Spojenie medzi rôznymi oddeleniami spoločnosti a externou účtovnou spoločnosťou, napríklad aj finančným oddelením a HR,
• Včasná príprava podkladov, kontrola, včasné a správne odovzdanie účtovnej spoločnosti, aktívna spolupráca pri spracovaní miezd
• Kompletizácia a kontrola dochádzok, údajov ako sú dovolenky, PN, návštevy lekára, OČR, podklady pre uplatnenie benefitov, odmien, korekcie
• Komunikácia so zamestnancami v prípade nezrovnalostí, vysvetľovanie rôznych pojmov a údajov vo výplatných páskach, sprostredkovanie zložitejších otázok účtovnej spoločnosti
• Príprava podkladov, analýz a výpočtov v MS Excel
• Kontrola správnosti vypracovaných miezd
• Príprava, spracovanie a odovzdanie dokumentov, ako napríklad Ročné zúčtovanie dane
• Komunikácia aj v anglickom jazyku

• Zmluva na dobu neurčitú
• Nadštandardné platové ohodnotenie
• 5 platených dní voľna navyše ročne (pohotovostné dni) v prípade núdze a krátkodobej neprítomnosti
• Plne hradený príspevok na stravu vo výške 5€ na deň
• Príspevok na dochádzanie 50 EUR mesačne (600 EUR ročne na 100 % v kancelárii)
• Benefit „Odporučte priateľa“ – možnosť získať finančný bonus pri odporúčaní známeho na voľné pracovné miesto
• Práca v dynamickom a medzinárodnom prostredí
• Šanca byť pri budovaní niečoho nového
• Príležitosť zapojiť sa do implementácie rôznych projektov, systémov a postupov, napríklad aj zavedenie zmien zo Zákonníka práce do praxe
• Vynikajúca pracovná poloha a vybavenie
• Najlepšie aktivity a programy na angažovanosť ľudí vo svojej triede
• Pokračujúce školenia a rozvoj a príležitosť pre vás kultivovať novú a vzrušujúcu kariéru v prostredí s vysokým rastom
• Možnosť flexibility podľa dohody

CPM International nediskriminuje na základe rasy, vierovyznania, farby pleti, etnickej príslušnosti, národného pôvodu, náboženstva, pohlavia, sexuálnej orientácie, rodového vyjadrenia, veku, výšky, hmotnosti, fyzických alebo duševných schopností, statusu veterána, vojenských povinností alebo rodinného stavu.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis v ANGLICKOM jazyku.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov si dovoľujeme vyhradiť právo reagovať len tým, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Zoznam všetkých otvorených pozícií: www.cpm-careers.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

• Ekonomické vzdelanie je veľkou výhodou
• Anglický jazyk na úrovni B2 a vyššie je nutnosť, využíva sa na dennú komunikáciu s vedením, manažérmi jednotlivých oddelení či zamestnancami
• Znalosť zákonníka práce a schopnosť zrozumiteľne vysvetliť rôzne situácie a možnosti, ktoré zamestnanci majú
• Skúsenosti z medzinárodného prostredia veľkou výhodou
• Výborné organizačné schopnosti
• Asertívna a profesionálna komunikácia
• Schopnosť vyjadriť sa jednoducho a priamo
• Schopnosť komunikovať profesionálne s ľuďmi na všetkých úrovniach v organizácii

O nás:

V CPM vytvárame stratégie v oblasti cieleného predaja, marketingu a služieb zákazníkom. Premyslene ich ponúkame presne tam a vtedy, kde vieme oplyvniť našich klientov, zákazníkov a nakupujúcich. Dnes sme lídrom v rozmanitom a inkluzívnom pracovnom prostredí. Zamestnávame vyše 3 000 ľudí, hovoríme viac ako 26-mi jazykmi a poskytujeme špičkové riešenia služieb zákazníkom na 71 trhoch.

Veríme, že v komunitách kde pôsobíme, meníme ľudské životy k lepšiemu. Úspech CPM tvoria naši kolegovia (zamestnanci) a kultúra zapísaná vo firemnej
DNA: We Care, We're Curious, We Achieve Together - We are People People.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov