Pridať inzerát

Vedoucí nového logistického centra / auto k dispozici

CPL Jobs s.r.o.

  • Místo práce: Jihlava, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cílíme na komunikativního a energického kandidáta, který pomůže rozjet logistický projekt. Bude se spolupodílet na vzniku jedinečného logistického centra pro významnou mezinárodní společnost. Cílem je zkrácení a zjednodušení procesu mezi zákazníkem a dopravcem.

Náplň práce:
• Náš kandidát se bude spolupodílet na výstavbě a fungování logistického centra na “zelené louce”, které bude jedinečné svým přístupem k přepravě zásilek mezi výrobcem/prodejcem a odběratelem
• Bude spoluodpovědný za strategický rozvoj logistických procesů, lidských zdrojů a jejich optimalizaci
• Bude spolupracovat a řešit logistické problémů s obchodními partnery
• Bude komunikovat s odborníky
• Bude zajišťovat bezpečnost práce pro svěřené pracovníky
• Bude reportovat přímo generálnímu řediteli

Očekáváme:

• Min. 5 let praxe na obdobné pozici v logistické společnosti
• Zkušenost s vedením lidí a projektu od A-Z
• Obchodní dovednosti a organizační schopnosti
• AJ – pokročilá úroveň
• Zkušenosti se správou skladového hospodářství
• MS Office
• Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Finanční ohodnocení, které bude odrážet vaši kvalifikaci
• Služební automobil i pro soukromé účely
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Možnost Home Office
• Možnost osobního růstu
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Práci v moderním prostředí
• Notebook, telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní logistická společnost, která působí ve více než 40 zemí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

logistika, skladování, transport

Počet let praxe

5

CPL Jobs je poradenská a konzultační společnost, zaměřená na oblast lidských zdrojů, zvláště nábor, assessment a školení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců