Pridať inzerát

Administrátor Dokumentov

CPL Jobs s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€/month

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:

  • Spracovávanie interných a externých dokumentov
  • Nahrávanie údajov a práca s interným systémom
  • Kontrola kvality dokumentov na fakturáciu
  • Sortovanie, príprava, spracovanie dokumentov v stanovenom čase a v požadovaniej kvalite
  • Reportovanie a spolupráca s IT a Processing oddelením

Požiadavky:

  • Zodpovednosť, orientácia na detail
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Predchádzajúce skúsenosti v administratíve alebo v archivácii dokumentov sú vítané
  • MS office - používateľská znalosť
  • Aktívny prístup k práci
  • Snaha učiť sa nové veci
  • Byť tímový hráč
  • Efektívna komunikácia

Vzhľadom na skúsenosti a kvalifikáciu kandidátov môže byť platové ohodnotenie navýšené a uvedený plat nezahŕňa bonusy, benefity či variabilnú zložku mzdy.

Nie ste vhodným kandidátom na túto poziciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180 / 300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma prosím kontaktujte na monika.kollarova@cpljobs.sk

Benefity:

  • Stravné lístky vyplácané vopred (suma sa nezráža pri chorobe ani dovolenke)
  • Kafeteria benefits
  • Multisport karta
  • Ticket service
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Občerstvenie na pracovisku
  • Skvelá atmosféra

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len CPL) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je globálna spoločnosť s 2000 zamestnancami vo viac ako 50 krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CPL Jobs je medzinárodná personálna agentúra.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vysoká 14
811 06 Bratislava