Pridať inzerát

Rezervačný agent v Clarion Congress Hotel Bratislava ****

CPI Hotels Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žabotova 2, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 080 EUR/mesiacRočný bonus podľa dosiahnutých cieľov Príplatky za prácu v sobotu, nedelu a sviatky podľa
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie rezervácií cez telefón, e-mail a vybavenie všetkých súvisiacich operácií
- odpovedanie na prichádzajúce hovory
- odpovedanie na emaily (nové, úpravy, zrušenie)
- zaznamenávanie rezervácií v systéme Protel
- potvrdzovanie rezervácií v extranetoch
- kontrola príchodov na nasledujúci deň
- zdieľanie postupov s ostatnými zainteresovanými oddeleniami

• Zvyšuje a optimalizuje predaj izieb v súlade s predajnou politikou značky a hotela

- Práca v priateľskom prostredí
- Ročný bonus podľa dosiahnutých cieľov
- Bezplatný pobyt v hoteloch CPI po celej Európe
- Možnosž využitia zamestnananeckých cien v hoteloch v rámci skupiny Choice Group
- Priestor na sebarealizáciu, možnosť zapojiť sa do rôznych interných projektov
- Možnosti kariérneho rozvoja v rastúcej hotelovej skupine
- Poskytovaná zamestnanecká strava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dôsledne sleduje administráciu rezervácií
• Rieši rezervácie aplikovaním rôznych podrobných procesov definovaných značkou
• Presne a správne zadáva údaje o rezervácii
• Zabezpečuje plynulé odovzdávanie informácií medzi kolegami
• Potvrdí rezerváciu; sa stará o písomnú komunikáciu
• Pomáha optimalizovať obsadenosť a priemerné ceny izieb
• Rešpektuje a uplatňuje cenovú politiku hotela a značky
• Implementuje politiku Revenue Management

CPI Hotels je jednou z najväčších hotelových skupín v Českej republike. Naše hotely nájdete v 7 európskych krajinách a 17 destináciách. V portfóliu máme štýlovo zariadené hotely značek Clarion, Quality, Comfort, Mamaison, Courtyard by Marriott, Holiday Inn, Buddha-Bar, Spa & Kur a ďalšie hotely.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov