Pridať inzerát

Team Assistant/Receptionist

CPI Facility Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 100/B, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od odborných skúseností
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie a kontrola chodu kancelárie, administratívna a organizačná pomoc;
• Zabezpečenie a zodpovednosť za celkovú organizáciu a prevádzku recepcie;
• Podpora Country Managera a teamu podľa potreby;
• Komunikácia s internými a externými partnermi spoločnosti, objednávky kancelárskych potrieb a občerstvenia;
• Uvedenie návštev do priestorov kancelárie a zabezpečenie požiadaviek návštevy;
• Organizácia, triedenie, distribúcia a archivácia došlej a odoslanej pošty, kuriérov;
• Vedenie, správa pokladne;
• Zodpovednosť za tlačiarne, telefóny, mobilné telefóny, IT vybavenie zamestnancov (evidencia), ďalej kuchynských spotrebičov a kancelárskeho materiálu;
• Nezávislé spravovanie a zadávanie objednávok a faktúr do systému, kontrola a evidencia účtovných dokladov;
• Správa dokumentov a archivácia;

• Sick days
• Účasť na jazykových kurzoch
• Teambuildingy
• Zdarma ovocie a nápoje (cola, minerálna voda, rôzne druhy čaju a kávy)
• Zľavy pre zamestnancov
• Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• Pracovná skúsenosť na pozícií Asistent/Asistentka je výhodou
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Výborné zručnosti MS-Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Motivovaný a komunikatívny tímový hráč s organizačným talentom
• Proklientský prístup, proaktivita, precíznosť
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Odolnosť voči stresu

Spoločnosť CPI Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky ,hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt