Pridať inzerát

Demontáž karosérie pred lakovaním

Covebo Work Office Sp.zo.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rotterdam, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 EUR/mesiacMzda vyplácaná týždenne: 520 € netto/40h, suma po odpočítaní všetkých zrážok (za dane, poistenie a ubytovanie).
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Demontáž dielov karosérie, čalúnenia a elektrických a hydraulických systémov.
• Opätovná montáž všetkých komponentov, kontrola výkonu a diagnostika prípadných porúch.

• Mzda vyplácaná týždenne: 520 € netto/40h, suma po odpočítaní všetkých zrážok (za dane, poistenie a ubytovanie).
• Stabilné zamestnanie na základe holandskej pracovnej zmluvy.
• Ubytovanie v jednolôžkových izbách v súlade s osvedčením SNF.
• Kompletné poistenie počas pobytu.
• Podpora koordinátorov.
• Do tímu sa môžu prihlásiť uchádzači do 25 rokov s minimálnou praxou, pre ktorých je stanovená sadzba 500 € netto/týždeň.

Prihláste sa a pridajte sa k radom spokojných zamestnancov. Nástup do práce ihneď! Po kliknutí na "Poslať žiadosť spoločnosti" prosíme o vyplnenie "Formulára žiadosti", a náš konzultant sa s Vami skontaktuje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Rodinná spoločnosť s takmer 100 ročnými skúsenosťami, ktorá zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov, ponúka zákazníkom celý rad služieb vrátane komplexných opráv karosérie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti súvisiace s automechanikou.
• Znalosť anglického jazyka.
• Vodičský preukaz B.
• Osobné auto je vítané.

Na trhu práce v Holandsku pôsobíme už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prácu v mnohých priemyselných odvetviach, ako je výroba, logistika, technológie a stavebníctvo. Máte záujem o prácu bez praxe? Ste špecialista a zaujímajú Vás pracovné ponuky v oblasti technológií? Kontaktujte nás, máme prácu presne pre Vás.
Máme viac ako 10 000 spokojných zamestnancov. Práca, ktorú ponúkame v Holandsku, je bezpečná a stála, bez ohľadu na meniace sa okolnosti.
Covebo Work Office (KRAZ 1145) je veľká personálna agentúra s medzinárodným dosahom.
Naším hlavným poslaním je spájať ponuky s kvalifikáciou a skúsenosťami uchádzača. Náborujeme do piatich kancelárií v Poľsku: Opole, Kluczbork, Katowice, Rzeszów a Racibórz. Skontrolujte pracovné ponuky spoločnosti Covebo a vyberte si tú najlepšiu prácu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Čižmár
Tel.: +421903295435
E-mail: poslať životopis