Pridať inzerát

Asistentka predaja módnej značky LIU.JO

Couture s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 - 1 000 EUR/mesiac• Fixná mzda + % provízia z predaja • zamestnanecká zľava
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistentka predaja v predajni s talianskou značkou LIU•JO v Europa SC

Hľadamé príjemnu osobu so zámerom mať stabilnú prácu a reálnym očakávaním. Každá aktivita sa u nás cení a preto môžeš očakávat aj dobré ohodnotenie.
Prevádzka funguje na dvojsmennej pracovnej dobe 8 alebo 6 hodín, doobeda alebo poobede. Dva dni v týždni su voľné.
Sme síce väčší kolektív, ktorí je stále k dispozícii, práca v predajni je však samostatná.

Ak máš skúsenosti s predajom si zhovorčivá a máš nadšenie pre prácu v obchode, máš príjemné vystupovanie, vzhľad a úsmev si aktívna a kreatívna, tak ťa radi privítame v našom kolektíve.

- aktívny predaj a záujem o módne trendy
- prijímanie, naskladnovanie a vystavovanie tovaru
- udržiavanie predajne (čistota aj vizuál)
- stabilná pracovná doba
- vytváranie pozitívnej atmosféry ako aj vzťah so zákazníkmi,
- práca s kasou a pc, prijímanie tovaru do systému
- eshop extre benefit

Stabilný kolektív
Možnost platovo rásť
Stravné lístky
Zamestnanecká zľava
Pracovná doba doobedná/poobedná

1) Svoj životopis s reprezentačnou FOTOGRAFIOU a motivačným listom je podmienkou aby sme posúdili Váš záujem o pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Záujem o dlhodobú spoluprácu, spolahlivosť a pracovitosť
lojálnosť
flexibilita
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
príjemný vzhľad
kreativita pre sociálne siete vítaná
sledovanie aktuálnych trendov je podmienkou

V oblasti módy spoločnosť couture pôsobí už 12 rokov
Do našeho portfólia patria dve predajne s premiovými značkami na pešej zóne v Banskej Bystrici a predajňa so značkou Liu.Jo v Európa sc.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci