Pridať inzerát

COS Predajný poradca Bratislava Eurovea- skrátený úväzok

COS

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,1 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O firme COS:
COS je značka pre ľudí, ktorí chcú nadčasový, moderný a funkčný dizajn. Ponúkame klasiku a nadčasové kúsky, vytvárame produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali aj po sezóne. Od uvedenia na trh v roku 2007 sme otvorili predajne vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Spolu so 7 ďalšími značkami patríme do skupiny H&M Group.
Čo budete robiť ako predajný poradca pre COS store:
Budete našim zákazníkom ponúkať zákaznícky servis na predajnej ploche, v kabínkach a na pokladni
Budete pracovať s dodávkami a rutinami v sklade; dopĺňať produkty na predajnej ploche
Budete sa starať o produkty a ich prezentáciu
Ponúkame:
Zmluvu na plný úväzok s flexibilným harmonogramom
Prácu v globálnej spoločnosti, ale v pomerne malom, priateľskom tíme
Neformálnu kultúru spoločnosti, v ktorej rešpektujeme rozmanitosť a navzájom sa podporujeme
Športová karta za zvýhodnenú cenu
Stravné lístky
Príspevok na produkty COS v hodnote približne 500 EUR ročne
25% zľava na produkty všetkých značiek H&M Group plus doprava zadarmo pri online nakupovaní
Pohodlné, estetické zázemie
Úvodné školenie
Možnosti vzdelávania a rozvoja
Prácu s krásnymi výrobkami zaujímavej značky inšpirovanej umením a architektúrou
Možnosť rastu v rámci spoločnosti (viac ako 70% našich náborových procesov je interných)
Ponuka platu: 5.10€/za hodinu

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme:
Ľudí, ktorí majú radi iných ľudí, rešpektujú ich a navzájom sa podporujú
Dobré komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku
Pozitívny prístup a ochotu učiť sa
Ochotu pracovať s módou, predajom a zákazníckym servisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

COS je módna značka oblečenia pre ženy a mužov, ktorí vyhľadávajú nadčasový, moderný, funkčný a premyslený dizajn. Vytvárame osvedčené klasiky v novom šate a vyrábame ich tak, aby vydržali vo vašich šatníkoch čo najdlhšie. Od vzniku značky v roku 2007 sme otvorili pobočky vo viac než 40 krajinách sveta. A pri každej jednej predajni sme vytvorili atraktívny priestor tak, že sme dôkladne prihliadali na lokalitu, zachovávali sme pôvodné prvky budov a nadviazali na ne prvkami súčasného dizajnu.

Adresa spoločnosti

COS