Pridať inzerát

HR Business Partner

CORWIN SK a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFinálna ponuka sa bude odvíjať od seniority uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme skúseného HR nadšenca, ktorého agendou budú nasledujúce oblasti:
- Recruitment a employer branding
- Onboarding nových kolegov
- Interná komunikácia a HR marketing (akcie, eventy, spolupráca s univerzitami, job fairs)
- Vzdelávanie a interné prieskumy
- prípadne iné projekty a iniciatívy, ktorým sa u nás venujeme....

Hľadáme k nám parťáka, ktorého baví práca s ľuďmi, rozumie pojmu "interný zákazník" a rád by sa realizoval v HR oblasti. Budeme sa tešiť, keď k nám do tímu prinesieš svoje skúsenosti a nápady ako obohatenie. My Ti za to dáme priestor kreovať nové a zlepšovať aktuálne služby nášho oddelenia.

Staráme sa o všetky krajiny, kde spoločnosť pôsobí, čiže môžeš robiť veľké veci tu od nás - zo Slovenska (sme HQ). Spolupracujeme v rámci širšieho tímu, aj s kolegami v zahraničí.

- Perspektíva osobného rozvoja v tvorivom a inšpiratívnom prostredí
- Neformálna firemná kultúra podporujúca autenticitu, priateľské pracovné prostredie
- Kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta
- v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny 1x ročne,
- prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
- ponúkame ti teambuldingy a iné tímové akcie,
- poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vítaní sú uchádzači s praxou na pozícii HR generalista, HR Business Partner, či HR špecialista. Je to výhoda, nie však podmienka.

CORWIN SK a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí.
Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty.
Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov