Pridať inzerát

Senior HR Recruitment Specialist (Talent Acquisition)

CORWIN SK a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie Mateja Korvína, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacFinálna ponuka bude predmetom vzájomného rozhovoru na osobnom interview a odvíja sa od získaných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš HR tím a hľadáme si k nám posilu - kolegu, ktorý bude zodpovedný za recruitment. Čaká Ťa samostatná agenda náboru a výberu uchádzačov s použitím klasických aj inovatívnych metód (social media hiring). Tvoj záber bude primárne slovenský trh (Bratislava), po zaučení môžeš svoju expertízu expandovať aj na zahraničné trhy, kde spoločnosť pôsobí. Ak ťa baví robiť pracovné pohovory, vyhľadávať vhodných a relevantných kandidátov, budeme radi, ak nám prídeš pomôcť do tímu.

Tvojou náplňou práce bude:

• identifikovať a vykonávať všetky kroky v procese náboru a výberu zamestnancov - od špecialistov až po manažérov,
• spolupodieľať sa na tvorbe stratégie náboru a výberu zamestnancov,
• aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov,
• tvorba inzercie na všetky pozície, selekcia životopisov, komunikácia s kandidátmi,
• vedenie pohovorov,
• príprava profilov kandidátov,
• spolupráca s manažérmi pri obsadzovaní zverených pozícií,
• spravovanie databázy kandidátov,
• sledovanie nových trendov a ich aktívne využívanie,
• spolupráca na Employer Brandingu a rozvoj vzťahov s univerzitami
• reporting a administratívne práce súvisiace s Recruitmentom.

- Perspektíva osobného rozvoja v tvorivom a inšpiratívnom prostredí
- Neformálna firemná kultúra podporujúca autenticitu, priateľské pracovné prostredie
- Kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta
- v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny 1x ročne,
- prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
- ponúkame ti teambuldingy a iné tímové akcie,
- poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť v Recruitmente, vedenie pracovných pohovorov, minimálne 2 roky je podmienkou,
• aktívna práca s LinkedIn-om,
• zodpovednosť za zverené úlohy,
• vítame lojálnosť,
• profesionálne vystupovanie,
• výborné komunikačné schopnosti,
• vysoká miera flexibility,
• proaktivita a tímovosť

CORWIN SK a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí.
Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty.
Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov