Pridať inzerát

Junior development manager

CORWIN SK a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jeden z najunikátnejších Bratislavských projektov hľadáme ďalšieho člena tímu pre spoluprácu k skúsenejším kolegom.

Ako junior manažér rozvoja projektov:

-Si súčasťou tímu, ktorý spoluvytvára mestotvorné, ekologické a udržateľné projekty vo všetkých fázach
-Orientuješ sa v témach mestského rozvoja a realitného trhu
-Spoluvytváraš architektonické, urbanistické, ekologické, technologické a produktové koncepcie vo vzťahu k projektu
-Komunikuješ a efektívne zdieľaš informácie s oddeleniami naprieč celou firmou
-Komunikuješ a spolupracuješ s externými dodávateľmi a úradmi
-Podieľaš sa na príprave projektovej dokumentácie vo všetkých jej stupňoch
-Spolutvoríš harmonogram a spolu zodpovedáš za jeho dodržiavanie
-Realizuješ a prezentuješ výstupy (prezentácie, kapacity, bilancie, grafické výstupy a pod.)
-Spolupracuješ s významnými architektonickými štúdiami

- Živé a autenticitu podporujúce pracovné prostredie
- Sebarealizácia a kariérny rast sú u nás podporované
- Príjemné kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta
- Prispejeme Ti na Multisport kartu
- Ponúkame ti teambuldingy, turistické výlety a iné tímové akcie
- Podporujeme rozvoj Tvojej jedinečnosti
- Poskytujeme príspevok pri svadbe, pri narodení dieťaťa a pri doporučení kandidáta.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN SK a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta, Fakulta architektúry a dizajnu, Ústav manažmentu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti vedenia projektov a stavebníctva výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Využívaš kreatívne a kritické myslenie a neustále vplývaš na rozvoj projektu a dodržiavanie zvolených koncepcií v čase
-Pracuješ samostatne, si zodpovedný k prideleným aktivitám
-Dokážeš analyticky myslieť a zhodnocovať, vieš sa orientovať i na detail
-Interakcia a komunikácia sú Ti prirodzené

CORWIN SK a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí.
Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty.
Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov