Senior finančný analytik - investície a financovanie projektov

CORWIN SK a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacv závislosti od seniority a vzdelania kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú ťa nehnuteľnosti? Chceš im hlbšie porozumieť a nazrieť do „kuchyne“ developera/investora? Chceš prácu v lokálnej dynamickej spoločnosti, byť súčasťou medzinárodného tímu, podieľať sa na kľúčových akvizíciách a strategických rozhodnutiach?

Ponúkame Ti takúto pracovnú náplň:
– finančné modelovanie nových akvizícií, obchodných prípadov, pravidelná aktualizácia business plánov súčasných projektov;
– analýza domáceho trhu a zahraničných trhov za účelom nových akvizícií a expanzie;
– zabezpečenie, príprava, spracovanie a analýza finančných dát podľa požiadaviek investičného tímu;
– príprava podkladov a analýz potrebných pre získanie financovania, oceňovanie a finančné riadenie projektov;
– komunikácia so znalcami a financujúcimi bankami;
– tvorba a riadenie finančných modelov ako aj štúdií uskutočniteľnosti v súvislosti s rastom a expanziou spoločnosti;
– podpora finančných manažérov pri rozhodovaní o operatívnych ako aj investičných záležitostiach;
– príprava podkladov a komunikácia s finančnými a právnymi poradcami pri akvizičnom procese;
– spolupráca pri tvorbe a prezentácií dát pre interné účely ako aj pre poskytovateľov kapitálu.

- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie;
- možnosť kariérneho rastu;
- kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta;
- v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne;
- prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety;
- poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa a pri odporučení kandidáta.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN SK a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona nariadenia EÚ č. 2016/679 (GDPR) a 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / matematické / technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

– pracovná skúsenosť z Big4 spoločnosti výhodou;
– skúsenosť z transakčného poradenstva výhodou;
– skúsenosť s trhom nehnuteľností výhodou;
– nadštandardná znalosť MS Excel;
– aktívna znalosť anglického jazyka;
– analytické a logické myslenie, schopnosť premýšľať v súvislostiach;
– schopnosť samostatnej práce a proaktivita;
– zmysel pre detail;
– dobré komunikačné zručnosti a proklientská orientácia;
– tímový hráč;
– chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať;

CORWIN SK a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Masica
E-mail: poslať životopis