Pridať inzerát

Pracovník zákazníckeho servisu

Corwell Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turecká, 903 01 Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacVýsledná výška platu závisí od skúseností kandidáta. Zvýšenie platu po skončení skúšobnej doby (+50 EUR), následne valorizácia platu k výročiu nástupu a možnosť získať mesačné, aj ročné odmeny nad rámec dohodnutých platových podmienok, podľa dosiahnutých hospodárskych výsledkov
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia spracovanie objednávok
- telefonický kontakt so zákazníkmi
- práca s počítačom a komunikácia s centrálou v maďarskom jazyku
- administratívna podpora obchodného tímu
- preklady z maďarského do slovenského jazyka
- iné administratívne práce

- zvýšenie platu po skončení skúšobnej doby (+50 EUR), následne valorizácia platu k výročiu nástupu a možnosť získať odmeny nad rámec dohodnutých platových podmienok,

- výhodné zamestnanecké zľavy na celý predávaný sortiment kancelárskych a školských potrieb

- finančný príspevok na stavovanie

- práca v malom kolektíve, možnosť pracovať z domu

- kancelária v centre mesta Senec, v blízkosti pešej zóny s vynikajúcou dostupnosťou aj občianskou vybavenosťou

Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte výhradne mailom. Na osobný pohovor budeme pozývať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CORWELL Slovensko s.r.o., bolo založené v roku 2006, ako obchodné zastúpenie zahraničnej spoločnosti CORWELL Kft. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a veľkoobchodnou činnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, pričom sa opiera o viac ako 25 ročné bohaté skúseností materskej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov na svojom domácom trhu. CORWELL získalo prestížne medzinárodné ocenenie "Európsky distribútor/veľkoobchod roka 2012". Progresívne rastúce slovenské zastúpenie sa počas svojej viac ako 12 ročnej histórie etablovalo a dostalo do povedomia odbornej verejnosti. Cieľovú skupinu klientov tvoria výhradne obchodníci (MO, VO) s kancelárskymi a školskými potrebami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov