Pridať inzerát

Asistent/ asistentka predaja

Corvin Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, s orientáciou na precíznosť a zodpovednosť. Človeka, ktorý bude pracovať aj na agende mimo zodpovedností asistentky zastrešujúc agendu obchodného analytika.

Čo zveríme do Vašich rúk?
Budete mať za úlohu zabezpečiť plynulý chod agendy sekretariátu finančnej referentky a vedúcej kancelárie

Súčasťou Vašej agendy bude:
- pošta, telefonická a mailová komunikácia
- evidencia objednávok a kolobeh dokumentov
- starostlivosť o administratívnu agendu
- evidencia, archivovanie a starostlivosť o zmluvy rôzneho charakteru
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov so súčasnými zákazníkmi
- organizovanie obchodných stretnutí
- prezentácie spoločnosti
- zisťovanie a definovanie potrieb zákazníka
- mapovanie konkurencie
- pravidelný reporting obchodných výsledkov

Zároveň budete vykonávať:
- Aktívna spolupráca s projektovými manažérmi a podpora ich aktivít

PRÁCA JE NA ŽIVNOSŤ!

Ponúkame Vám:
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
- sick days
- priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste komunikatívny človek s príjemným vystupovaním a máte proaktívny prístup k riešeniu úloh
Máte schopnosť efektívne si organizovať prácu a súbežne s tým aj pracovný kalendár svojho nadriadeného
Máte analytické myslenie, výborné koordinačné a hodnotiace schopnosti
Máte schopnosť efektívne interpretovať informácie
Viete samostatne a flexibilne reagovať na požiadavky nadriadeného, netreba Vás "viesť za ruku"
Disponujete vysokou úrovňou taktu a integrity

Naša spoločnosť sa zaoberá so poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a socálneho rozvoja a príprava a manažment verejného obstarávania. Bližšie infomácie o našej spoločnosti nájdete na webovej stránke: http://corvinconsulting.sk/

Adresa spoločnosti

A. Sipossa 1234/31
936 01 Šahy