Pridať inzerát

Obchodný asistent / obchodná asistentka

Corvin Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Komárne, v Dunajskej Strede a v Nitre.
Hľadáme kolegu s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, s orientáciou na precíznosť a zodpovednosť. Človeka, ktorý bude pracovať aj na agende mimo zodpovednosti asistentky zastrešujúc agendu obchodného analytika.

Čo zveríme do Vašich rúk?
Budete mať za úlohu zabezpečiť plynulý chod agendy sekretariátu finančnej referentky a vedúcej kancelárie. Prijímanie a uvádzanie návštev, zabezpečenie občerstvenia. Spracovanie rôznych reportov a dokumentácie podľa potreby.

Súčasťou Vašej agendy bude aj nevyhnutná administratíva:
- pošta, telefonická a mailová komunikácia
- evidencia objednávok a kolobeh dokumentov
- starostlivosť o administratívnu agendu
- evidencia, archivovanie a starostlivosť o zmluvy rôzneho charakteru

Zároveň budete vykonávať:
- Aktívna spolupráca s projektovými manažérmi a podpora ich aktivít

Ponúkame Vám:
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
- sick days
- priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis a uvediete v ktorej z našich kancelárií by ste chceli pracovať - Komárno, Dunajská Streda, Nitra.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste komunikatívny človek s príjemným vystupovaním a máte proaktívny prístup k riešeniu úloh
Máte schopnosť efektívne si organizovať prácu a súbežne s tým aj pracovný kalendár svojho nadriadeného
Máte analytické myslenie, výborné koordinačné a hodnotiace schopnosti
Máte schopnosť efektívne interpretovať informácie
Viete samostatne a flexibilne reagovať na požiadavky nadriadeného, netreba Vás "viesť za ruku"
Disponujete vysokou úrovňou taktu a integrity

Naša spoločnosť sa zaoberá so poradenskými službami súvisiacich s fondami EÚ, ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu rozvojových projektov pre verejný, ako aj súkromný sektor. Medzi týmito službami má dominantné postavenie tvorba programov hospodárskeho a socálneho rozvoja a príprava a manažment verejného obstarávania. Bližšie infomácie o našej spoločnosti nájdete na webovej stránke: http://corvinconsulting.sk/

Adresa spoločnosti

A. Sipossa 1234/31
936 01 Šahy