Práca v sklade hliníkových profilov - Nová Baňa. Práca na 2 zmeny. Doprava zadarmo zo smeru Levice, Handlová, Žiar nad Hronom. Aj bez praxe.

Cortizo Slovakia, a.s.

  • Miesto práce: Nová Baňa, Železničný rad, Nová Baňa-Priemyselný obvod
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 995 EUR/mesiacUvedená mzda zahŕňa = základná mesačná mzda 820 - 875€ brutto/mesiac v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + do 120€ mesačné prémie .Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po úplnom zaškolení.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v sklade? Do nášho tímu na sklad hliníkových profilov hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnými úlohami bude:
• Označovanie a balenie hliníkových profilov podľa objednávky od klienta.
• Vyskladňovanie objednávokpodľa plánu expedície.
• Uskladňovanie, označovanie a evidencia materiálu a doplnkov (hliníkové profily).
• Monitorovanie stavu plnenia objednávok nakládky a vystavovanie
dodacích listov a evidencie naloženého materiálu.

Ponúkame Vám benefity v podobe:
• stabilnej práce v medzinárodnej spoločnosti,
• do 120 EUR mesačné odmeny (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky),
• 3,50 EUR/odpracovaný deň príspevok na stravu,
• 75% príplatok za nadčas víkend, 25% / 35% týždeň,
• DOPRAVA ZDARMA firemným autobusom zo smeru:
• Handlová, Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad
Hronom, Bzenica, Žarnovica,Voznica, Rudno nad Hronom,
• Levice, Malé Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik,
Orovnica, Tekovská Breznica,
• 800 EUR dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené interné kritéria),
• 2 % z hrubej mzdy príspevok do 3. piliera DDS,
• 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca,
• sociálny program: darčekových poukážok, vitamínových balíčkov, mikulášskych a
vianočných balíčkov,
• príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po odpracovaní 24 mesiacov,
• UBYTOVANIE zabezpečíme.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a tešíme sa, že sa nám ozvete. Ak máte záujem u nás pracovať, pošlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] alebo nám zavolajte na telefónne číslo: 0918 811 177 a dohodnite si s nami osobné stretnutie.
Po 16.8.2022 budeme uchádzačov priebežne pozývať na pracovný pohovor.
Vopred ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovné skúsenosti so skladovým hospodárstvom výhodou (naskladňovanie, príprava objednávok, dodacích listov a pod.)
• ochota pracovať na zmeny (2 zmenná prevádzka)
• zodpovedný prístup k práci
• ochota učiť sa nové veci
• dôslednosť
• tímový hráč

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 380 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov