Pridať inzerát

Údržbár

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacod 900€ základný plat /výška sa odvíja od skúseností a zručností vybraného kandidáta / + mesačná odmena až do výšky 120 € (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky) + všetky zákonné príplatky + letný a zimný bonus do 400€ vyplácaný 2 x ročne ( podľa kritérií)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie dennej, týždennej, mesačnej a ročnej preventívnej údržby a revízie výrobných strojov a technologických zariadení.
• Podieľanie sa na odstraňovaní a predchádzaní možných porúch zariadení s cieľom zabezpečiť ich plynulý chod.
• Participácia pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie ich funkčnosti a bezpečnosti.
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí zariadení.
• Vykonávanie zváračských prác elektródou podľa potreby.
• Zabezpečenie správnej a bezpečnej manipulácie s údržbárskymi dielmi, zverenými predmetmi a pomôckami a ich správne uskladanie.
• Optimalizovanie a navrhovanie výmeny jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
• Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a prevádzkových zariadení.
• Odstraňovanie elektrických a mechanických porúch a vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
• Vedenie záznamov o údržbárskych činnostiach.
• Dodržiavanie poriadku na pracovisku počas zmeny a po skončení prác.

Ponúkame Vám benefity v podobe:
- stabilnej práce v medzinárodnej spoločnosti,
- prepravy ZDARMA firemným autobusom zo smeru:
• Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica,
Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom,
• Levice, Malé Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik,
Orovnica, Tekovská Breznica,
- mesačného bonusového systému odmien až do výšky 120 EUR (v
závislosti od pracovného výkonu a dochádzky),
- 75% príplatok za nadčas (víkend),
- letného a zimného bonusu do 400 EUR (vyplácaný 2x ročne ak sú
splnené interné kritéria),
- odmeny 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca,
- stravovania priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 Eur),
- darčekových poukážok, vitamínových balíčkov, Mikulášskych a Vianočných balíčkov.

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na mail: hhrr3_slovakia@cortizo.com, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy,
- skúsenosti s odstraňovaním porúch a údržbou strojových zariadení,
- schopnosť čítať z technickej dokumentácie,
- zváračský preukaz,
- prácu s PC na užívateľskej úrovni,
- ochotu pracovať v 3 zmennej prevádzke,
- samostatnosť, časovú flexibilitu a zodpovednosť.

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456781505
E-mail: poslať životopis