Pridať inzerát

CNC operátor

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 380 EUR/mesiacod 900 - 1380€ plat = (základná mesačná mzda 900 - 1150€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + 120€ mesačné prémie, + riziko cca 117€. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/Rada obsluhujete a nastavujete CNC stroje? Viete určiť vhodné parametre rezu, nastaviť funkcie stroja, upnúť a vyrovnať obrábané časti materiálu a nástroja? Ak áno, tak potom patríte do nášho tímu.

Deň Vám ubehne rýchlo, pretože medzi Vaše pracovné úlohy budú patriť:
• Obsluha CNC stroja, výroba výrobkov podľa špecifikácie klienta,
kontinuálna kontrola kvality a zodpovednosť za správny chod stroja.
• Nastavovanie a prenos programu do CNC stroja.
• Evidencia pracovných záznamov o pracovnej činnosti prideleného
stroja a hlásenie prípadných poškodení a porúch vedúcemu
• Podľa potreby práca aj na iných zariadeniach oddelenia (napr. píla)
• Zodpovednosť za čistotu na svojom pracovisku (5 S) a dodržiavanie
bezpečnostných predpisov

• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu a príjemné pracovné
prostredie.
• Do 120 € mesačná prémia (v závislosti od pracovného výkonu a
dochádzky).
• 2 x 400 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené
interné kritériá spoločnosti).
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok - hluk.
• Doplnkové dôchodkové poistenie 2% z hrubej mzdy zamestnanca.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Všetky nadčasy preplácané (nadčas týždeň 35% ; nadčas víkend 75%)
• 3€ príspevok na stravu/odpracovaný deň
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Zabezpečená PREPRAVA ZADARMO firemným autobusom:
zo Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom,
Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske baličky

V prípade, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis v
e-mailom na adresu: hhrr3_slovakia@cortizo.com
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po starostlivom posúdení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý získal prax počas štúdia a nechýba mu chuť učiť

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás si ceníme pracovitých a tímových hráčov. V našom tíme zabodujete ak máte zodpovedný prístup k práci, ste ochotný učiť sa nové veci, ste spoľahlivý a precízny.

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456781505
E-mail: poslať životopis