Pridať inzerát

Operátor anodickej oxidácie - vešanie/zvešiavanie profilov

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničný rad, Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 160 - 1 410 EUR/mesiacUvedená mzda zahŕňa = základná mesačná mzda 900 - 1150€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + do 200€ mesačné prémie + cca 60€ zmenový príplatok za nočnú prácu. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vešanie/zvešiavanie profilov na rámy
- vizuálna kontrola kvality profilov
- čistenie rámov
- práca na leštiacom stroji
-dbať o čistotu a funkčnosť strojov a všetkých používaných nástrojov,
-dodržiavať čistotu na pracovisku počas zmeny, aj pri jej výmene

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a príjemné pracovné prostredie.
• Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 200Eur (v závislosti od
pracovného výkonu a dochádzky).
• Zmenové príplatky - nočná práca.
• Letný a zimný bonus do 400 EUR vyplácaný 2 x ročne.
• Príspevok na stravu 3,50 EUR/odpracovaný deň.
• Všetky nadčasy preplácané: 25% (týždeň), 75% (víkend)
• DOPRAVA ZADARMO firemným autobusom:
- z Handlovej, Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom,
Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
- z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice
• Odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske balíčky.
• Možnosť zabezpečiť ubytovanie pre uchádzačo zo vzdialenejších regiónov.

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovitosť
• tímovosť
• zodpovednosť,
• spoľahlivosť
• možnosť pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 380 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt