Pridať inzerát

Operátor údržby a správy budov

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničný rad, Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 EUR/mesiacod 730,-€ základný plat + mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky) + všetky zákonné príplatky + letný a zimný bonus do á 400 € ( podľa kritérií)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávať údržbu budov a areálu závodu podľa plánu údržby (t. j. drobné opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budov, kosenie trávy, maliarske a čistiace práce vnútorných a vonkajších priestorov areálu závodu a pod.),
-zberať a triediť odpad (sekundárny, komunálny),
-kontrolovať pitný vodojem,
- kontrolovať funkčnosť a zásobovanie pitných staníc v areáli závodu,
- výpomoc a vykonávanie drobných stavených úprav podľa potreby,
-nahlasovať a aktívne sa podieľať na odstránení porúch a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám,
-dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci),
- iné pomocné a manipulačné práce v rámci závodu podľa potrieb.

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom:
- zo Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom, Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
- z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Orovnice, Tekovskej Breznice a Brehov
• mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120Eur (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
• garancia výplaty načas ako aj vyplatenie všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
• letný a zimný bonus do 400 EUR (ak sú splnené interné kritériá)
• poskytujeme odborné školenia a kurzy
• odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca
• parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 EUR)
• firemné podujatia (Deň otvorených dverí a pod.)

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ZAUČÍME , pracovné skúsenosti s údržbou a správou budov a areálu budov výhodou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota učiť sa nové veci
- práca je organizovaná v 2- zmennej prevádzke ( á 7,5 hod. )

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa