Pridať inzerát

Brigádnik

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.4€/hod v prípade absolventa školy bez pracovných skúseností. Vyššia odmena môže byť dojednaná v prípade uchádzača so skúsenosťami.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracujete manuálne a prostredie výrobnej spoločnosti Vám nie je cudzie?
Hľadáte možnosť si privyrobiť?
...., tak hľadáme práve Vás. Ponúkame možnosť 2 a viac mesačnej brigády (dohoda o vykonaní práce), kde budete vykonávať tieto pracovné činnosti:
- pomocné manipulačné práce (ukladanie, prenášanie hliníkových profilov) podľa zadania vedúceho,
- triedenie výrobkov podľa určitých parametrov, balenie a vizuálna kontrola výrobkov,
- spolupráca s ostatnými členmi tímu pri plnení úloh.
Práca je v stoji a je organizovaná v 3 zmennej prevádzke.

• Doprava ZADARMO firemným autobusom smery :
- Žiar nad Hronom, Hliník nad Hronom, Žarnovica, Bzenica, Voznica, Rudno
- Levice, Kozmálovce, Tlmáče, Kozárovce, Hronský Beňadik, Tekovská Breznica

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a chuť pracovať v 3 zmennej prevádzke
- pracovná pozícia vhodná aj pre aj pre absolventov škôl
- pracovitosť a zodpovednosť
- skúsenosti v sklade výhodou

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa