Pridať inzerát

Balič/ka (práca na dohodu/ pracovnú zmluvu)

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.Základná mzda je 4,2€/ hod , ak pracovný pomer je na základe dohody o vykonaní práce. Výsledná výška mzdy bude dojednaná s prihliadnutím na skúsenosti kandidáta a formu spolupráce.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- balí ručne hliníkové profily podľa špecifikácie ( fólia, kartón a pod.)
- obsluhuje polo-automatické baliace stroje podľa potreby
- kontroluje čistotu a kvalitu výrobkov
- dbá na správne zabalenie a označenie ( etiketa ) zabalených výrobkov
-dodržiava čistotu na pracovisku počas zmeny ako pri striedaní zmien

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom zo smeru:
- Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom
- Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica a Brehy
• parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,- Eur)
• firemné podujatia (Deň otvorených dverí, Deň zdravia ); darčekové poukážky, vitamínové a vianočné balíčky.

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s výrobou vítané, zodpovedný, precízny, pracovitý tímový hráč
- dobrý zdravotný stav
- práca na 3 zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +42145655402
E-mail: poslať životopis