Pridať inzerát

Nakládka kamiónov- operátor

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 EUR/mesiacnástupný plat 730,- EUR (finálna výška mzdy bude stanovená na základe skúseností vybraného uchádzača) Mesačný bonusový systém odmeňovania až do výšky 120 EUR. Letný a zimný bonus vyplácaný 2x ročne do výšky 400 EUR.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správne uskladniť, označiť a evidovať hotové výrobky ( hliníkové profily).
Zodpovedať za bezpečnú manipuláciu a správne uloženie materiálov na určené miesta, dbať na organizáciu skladových priestorov a udržiavanie čistoty v sklade nakládky.
Zabezpečovanie plynulého chodu baliacich liniek odvážaním zabalených výrobkov na sklad.
Realizovať nakládku a vykládku kamiónov podľa plánu a zadania vedúceho.
Práca s mostovým žeriavom do 3,2 t.

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti.
Zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom zo smeru:
- Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica, Rudno nad Hronom,
- Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica, Brehy.
Mesačný bonusový systém odmeňovania až do výšky 120 EUR.
Stravovanie v závodnej jedálni (stravné lístky v hodnote 4 EUR).
Pravidelné odborné školenia a kurzy, možnosť získavať ďalšie pracovné skúsenosti.
Letný a zimný bonus vyplácaný 2x ročne do výšky 400 EUR.
Odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 150 EUR.
Parkovanie v areáli závodu.
Mikulášske, vianočné a vitamínové balíčky.

V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty. Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min.1 ročná pracovná skúsenosť ako skladník, resp. žeriavnik v prostedí skladu či výroby

- pracovné skúsenosti s nakládkou , či vykládkou tovaru -NUTNÉ
- oprávnenie na VZV, prípadne na žeriav- VÝHODOU
- zodpovedný prístup k práci a plneniu pracovných úloh
- ochota pracovať na 3 pracovné zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa