Pridať inzerát

Napínač/ka lisovacej linky

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničný rad, Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 1 077 EUR/mesiac770 - 1 077 EUR/mesiac od 770 - 1077€ brutto mesiac = (základná mesačná mzda 770 - 840€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + 120€ mesačné prémie, + riziko cca 117€. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohliadať na ťahanie a rezanie vylisovaných hliníkových profilov
- kontrolovať mieru, čistotu ( resp. deformáciu) rezu, kontrolovať profil po rezaní (deformácie, mechanické poškodenia - bubliny, škrabance a pod.);
- čistiť hliníkové profily od pevných nečistôt ( vyfukovanie )
- pripravovať vzorky podľa pokynov
- ukladať materiál do palety podľa špecifikácie a plánu výroby
- dbať na funkčnosť a čistotu pracovných strojov i pracoviska.

• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu a príjemné pracovné
prostredie.
• Do 120 € mesačná prémia (v závislosti od pracovného výkonu a
dochádzky).
• Zabezpečená DOPRAVA ZADARMO firemným autobusom:
- z Handlovej, Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad
Hronom, Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
- z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice.
• 3,50 € príspevok na stravu/odpracovaný deň.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Všetky nadčasy preplácané (nadčas týždeň 35% ; nadčas víkend 75%)
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok - hluk.
• 2 x 400 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené
interné kritériá spoločnosti).
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Doplnkové dôchodkové poistenie 2% z hrubej mzdy zamestnanca.
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kurzov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, mikulášske balíčky, vianočné balíčky.

V prípade, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis v
e-mailom na adresu: hhrr3_slovakia@cortizo.com
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po starostlivom posúdení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v strojárenskej výrobe výhodou

Počet rokov praxe

1

-zodpovedný prístup k práci, schopný učiť sa nové veci , tímový hráč
-ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt