Pridať inzerát

Operátor strojov a zariadení

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 1 217 EUR/mesiacod 770 - 1217€ brutto mesiac = (základná mesačná mzda 770 - 980€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + 120€ mesačné prémie, + riziko cca 117€. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 800 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha skracovacej píly
- úprava hliníkových profilov podľa plánu výroby a technickej
dokumentácie (pílenie, brúsenie, plastifikovanie a pod.)
- kontrola kvality rezu a mier profilu t.j. kontrola kvality výrobku pred
začatím opracovania i počas práce
- starostlivosť o čistotu a správny chod stroja
- kontrola objednávok a dátumy nakládok
- evidencia a dopĺňanie prevádzkovej dokumentácie
- dodržiavanie čistoty na pracovisku počas zmeny

• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu a príjemné pracovné
prostredie.
• Do 120 € mesačná prémia (v závislosti od pracovného výkonu a
dochádzky).
• 2 x 400 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené
interné kritériá spoločnosti).
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok - hluk.
• Doplnkové dôchodkové poistenie 2% z hrubej mzdy zamestnanca.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Všetky nadčasy preplácané (nadčas týždeň 35% ; nadčas víkend 75%)
• 3,50€ príspevok na stravu/odpracovaný deň
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Zabezpečená DOPRAVA ZADARMO firemným autobusom:
-z Handlovej, Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom,
Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
-z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice.
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a kurzov (VZV, viazanie bremien, žeriavnicky a iné.)
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske baličky

V prípade, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis v
e-mailom na adresu: hhrr3_slovakia@cortizo.com
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po starostlivom posúdení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť čítať pracovné výkresy, chuť učiť
sa a získavať nové vedomosti
- schopnosť pracovať v tíme a ochota
pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov